WeTalk

WeTalk WeTalk to miejsce, gdzie terapia jest dostępna dla każdego. Oferujemy pomoc i konsultacje z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin psychologii. Możesz korzystać z wiadomości tekstowych, audio lub wideo. Dzięki WeTalk możesz otrzymać niezbędne wsparcie w wygodny i komfortowy sposób za pomocą dowolnego urządzenia. Masz gwarancję anonimowości i terapię dostosowaną do Twoich potrzeb. Wybierz psychologa, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Z WeTalk otrzymasz poufne i wygodne wsparcie, które potrzebujesz.

Szczegóły strony wetalk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę wetalk.pl:

WeTalk

Odwiedziny robotów:

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychotesty »

  Dużo osób uważa, że psychotesty dla kierowców obowiązują wyłącznie osoby, które pracują jako zawodowy kierowca. Nie do całkiem tak jest. Jest wiele ludzi, które muszą obowiązkowo się im poddać. Przytoczyć tutaj można, między innymi: kierowców samochodów uprzywilejowanych, egzaminatorzy nauki jazdy, operatorów wózków widłowych i sporo innych. Nawet osoby, które posiadają do dyspozycji osobowy pojazd służbowy, muszą mieć zaświadczenie z badania. Niezwykle często jest tak, iż osoba skierowana na badania psychobiologiczne Wrocław bardzo się ich obawiają. Jest to zupełnie zbędny strach. Nie są one jakoś niezwykle złożone i trudne. Oczywiście, warto się przed nimi odpowiednio przygotować. Chodzi nam o to, by się przed nimi dobrze wyspać, minimum dwa dni przed nimi nie spożywać alkoholu, ani jakichkolwiek innych pobudzających używek, żeby nie mieć kłopotów z koncentracją. W przypadku jakichś pytań na temat psychotestów, motywujemy do skontaktowania się z nami. Robimy badania prędko i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii - Agata Poręba »

  Terapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w sytuacji trudności dnia codziennego rozlicznego typu począwszy od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog i terapeuta niesie pomoc pełnoletnim jak również w wieku dziecięcym oraz młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psycholog Agata Poręba jest także nauczycielem akademickim. Prowadzi także współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, a także programów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy prowadzi także warsztaty i szkolenia. Warto polecić jej gabinet psychologiczny w Lublinie, ponieważ proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Należy również dodać, iż Agata Poręba nadal poszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pragniemy państwu zaprezentować witrynę psycholog-rudowska. pl której posiadaczem jest Joanna Rudowska. Pani ta to znakomity oraz podziwiany psycholog, który na codzień funkcjonuje w Centrum Rozwoju i Terapii "Dla Ciebie". Posiada ona duże kwalfikacje zawodowe jako psycholog Poznań. Ukończyła studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia dodatkowo również pozostałe kierunki jak pomocy seksuologicznej, pedagogikę penicencjarną i trening zdolności interpersonalnych. Joanna Rudowska posiada bogate doświadczenie zawodowe jako psycholog. Osobiste doświadczenie zdobywała pomiędzy innymi w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego itd. Możliwośći usług Pani psycholog jest niezwykle różnorodna. Jesli ty bądź twoja rodzina znajdujecie sie w krytycznej kondycji bądź momentu. Jeśli potrzebujesz odzyskać wewnętrzny spokój, pewność siebie lub zabawę istnienia to wówczas psycholog Joanna Rudowska jest odpowiednią jednostką dla ciebie!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypalenie zawodowe leczenie Wrocław »

  Kiepskie samopoczucie nie chce Ciebie opuścić? Czujesz, że życie wymyka Ci się spod kontroli i również nie wiesz, co możesz z tym zrobić? Prawdopodobnie potrzebujesz profesjonalnej pomocy, którą zaoferuje Ci mgr Jarosław Filipek. To psychoterapeuta, który zmienia życie swoich pacjentów. Najpierw dokładnie diagnozuje ich problemy, a odtąd zajmuje się ustalaniem procesu leczenia. Leczenie stresu nie musi być w zasadzie trudne czy czasochłonne, jeśli jest kontrolowane przez profesjonalnego terapeutę. Dzięki niemu nareszcie nauczysz się czerpać radość ze zwykłych rzeczy, zwykłych czynności i również całego swojego życia. Depresja przestanie Cię sprawdzać, a złe samopoczucie i również lęki na dobre Cię opuszczą. {Nareszcie poczujesz, co mianowicie czerpać z życia całymi garściami. Potrzebujesz wyłącznie pomocy, po którą musisz się tylko zgłosić.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum psychoterapii »

  Ludzkie życie jest niezwykle zróżnicowane. Nie brak w nim ani miejsca na radość, ani na smutek. Acz oczywistością jest, że nie wszystko zależy od jednostki. Albowiem są sytuacje jakie nas dotyczą, tudzież decyzja w naszej sprawie pozostaje poza nami oraz musimy się dostosować. Acz, czy dana sytuacja wynika głównie z naszej inicjatywy, albo nie to wielokrotnie dzieje się w ów sposób, iż nie jesteśmy w stanie znieść tego co nas spotkało. Wówczas najlepiej jest zwrócić się do profesjonalistów. Gdyż Psychoterapia Warszawa może nas wyciągnąć z największego ''dołka''. Zalecamy udać się do Centrum Terapii i Kreatywności. Jest toż miejsce sympatyczne oraz bezpieczne, gdzie znajdą Państwo zrozumienie, tudzież jeszcze specjalistyczną pomoc. Tutaj tworzy się tak potrzebną przestrzeń, jaka pozwoli Państwu na nowo spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Specjalizacją tej placówki są psychologia kryzysu i psychologia stresu, tudzież w psychoterapii kierunkiem działania jest wzrost osobowości oparty na analizie związanej ze snami i nowatorskie powiązanie psychologii z kulturą szeroko rozumianą.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Choroby psychomatyczne »

  Człowiek jest złożonością duszy i ciała. Oznacza to, iż dla niego znaczące są wszelkie aspekty materialne oraz niematerialne. Z rzetelnością podstawowymi potrzebami są: jedzenie, picie, bądź dach nad głową, natomiast duchowe to miłość, wiara, nadzieja, honor plus sporo kolejnych wartości których nie widać na pierwszy rzut oka oraz można je tylko uwidaczniać przez czyny albo słowa. Niemniej wielokrotnie toż co fizyczne plus psychiczne jest ze sobą nieodłącznie powiązane. Mianowicie są toż: Choroby psychomatyczne, gdzie wszelkie czynniki emocjonalne przyczyniają się do powstania chorób ciała. Do takich zaliczamy pomiędzy innymi: otyłość, jaka jest w wyniku problemów powiązanych z miłością, bezpieczeństwem i akceptacją, kolejna choroba to: nowotwór, który wielokrotnie pojawia się przez tłumienie negatywnych emocji, stres, bądź obwinianie siebie, można jeszcze wymienić choroby wieńcowe które spowodowane są przez agresję, niecierpliwość, nadpobudliwość, czy ogromną chęć dominacji. Owo tylko niektóre przykłady, zaś owego rodzaju chorób jest więcej. Na pewno trzeba dobrać do nich odpowiednie leczenie nie jedynie powiązane ze schorzeniami ciała, ale także potrzeba dobrać odpowiednią terapię psychologiczną.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia HARMONIA Psycholog Seksuolog Warszawa »

  Poradnia Harmonia
  Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej.

  Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog.

  Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie.

  W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  Zapraszamy
  www.poradnia-harmonia.pl

  Data dodania: 30 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna psychoterapia DDA Gdańsk »

  Osoba zainteresowana będzie miała sposobność podzielenia się w gabinecie ze specjalistą tym, co jest dla niej trudne w danym momencie życia. Koniecznie powinno się zdawać sobie sprawę, że styl pracy psychologów gwarantuje atmosferę wsparcia a także zrozumienia. Bardzo istotne znaczenie dla specjalistów pracujących w omawianym gabinecie ma kontakt z pacjentem. Usługi realizowane są w mieście Gdańsk. Osoby zainteresowane decydują się a w szczególności na leczenie depresji. Powinno się mieć także świadomość, że we wspomnianym miejscu przeprowadzana jest psychoterapia DDA. Godny uwagi jest także fakt, że psychologowie a oprócz tego psychoterapeuci muszą cały czas zdobywać wiedzę. Regularnie uczestniczą w szkoleniach, szkołach jak również kursach. Co więcej swoją pracę poddają stałej superwizji. Omawiany gabinet otwarty jest dla wszystkich osób, które szukają pomocy. Po więcej informacji i odpowiedzi zachęcamy na naszą witrynę firmową.

  Data dodania: 30 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny psycholog Zamość »

  O ile potrzebujesz pomocy psychicznej i czujesz, że nie najlepiej z tobą z najróżniejszych powodów, to nasz gabinet psychologiczny jest doskonałym wyborem w kwestii wyjścia z tej sytuacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie pomocy psychologicznej i wsparcia. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie chcąc wspólnie z pacjentem znaleźć jak najlepszy wyjście na znalezienie solidnej drogi a oprócz tego wyjścia z danego problemu. Wszyscy potrzebujemy na pewnym etapie życia odrobiny wsparcia, skoro poniektóry jest w stanie uporać się z natłokiem zaistniałych problemów. Najważniejszym krokiem jest tutaj jednakże ten pierwotny, a dokładniej identyfikacja w sobie problemu i również przyznane środki się przed samym sobą, że potrzebuje się pomocy z zewnątrz. Na nasze usługi przypada rehabilitacja dla dzieci, młodzieży, dorosłych i również par. Gdyby natomiast mieli Państwo jakiekolwiek inne pytania odnośnie oferowanych przez nas terapii oraz usług, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę online i również do kontaktu telefonicznego albo przez wiadomość email.

  Data dodania: 02 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna terapia »

  Terapia integracji sensorycznej poprzedzona odpowiednio do wieku wykonana diagnoza integracji sensorycznej powinna mieć jasno określony przebieg. Na początku zajęć warto zrobić wstęp polegający na rozgrzewce. Może to być zabawa gimnastyczna, piosenka czy wierszyk połączone z gimnastyką. Następnie przechodzimy do części głównej terapii integracji sensorycznej. Rozpoczynamy od pobudzenia układu nerwowego, a więc aktywności przedsionkowe połączone z innym rodzajem stymulacji sensorycznej. Następnie, w zależności od trudności dziecka wykonujemy aktywności słuchowe, wzrokowe, dotykowe czy węchowe. Kolejno wykonujemy ćwiczenia mające na celu korygowanie deficytów posturalnych, na przykład ćwiczenia równoważne oraz ćwiczenia motoryki małej na sprzęcie podwieszanym lub przy stoliku. Na zakończenie wprowadzamy zajęcia relaksacyjne, których celem jest wyciszenie dziecka poprzez stymulację proprioceptywną.

  Data dodania: 21 04 2023 · szczegóły wpisu »