Strony związane z hasłem 'adwokat':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 3
 • Adwokaci kielce »

  Życie jest nieprzewidywalne. Znaczy niniejsze, iż nie zawsze da się wszystko poukładać zgodnie z naszą myślą. Żyjemy w społeczeństwie, zaś to znaczy, że na jednostkę działają inne jednostki, zaś dodatkowo grupy społeczne, bądź zaistniałe okoliczności. Zatem nie na wszystko ma się wpływ. Choć jeżeli jest coś, co nas krzywdzi to warto dochodzić odszkodowania, albo sprawiedliwości. W niniejszym adwokaci kielce spośród całą pewnością pomogą. Mają odpowiednią wiedzę, a dodatkowo duże doświadczenie. Serdecznie zalecamy zwrócić się do specjalnej kancelarii, jaką odnajdą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: adwokat-kozubek. pl. Zakres jej usług jest bardzo wielki. Specjalizuje się w: prawie upadłościowym, prawie administracyjnym, prawie konsumenckim, prawie rodzinnym, prawie zamówień publicznych, odszkodowaniach, prawie gospodarczym, prawie karnym, prawie cywilnym i prawie spadkowym.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kielce »

  Nieszczęśliwie, nawet z początku najzgodniejsze małżeństwa umieją się rozpadać. Gdy pomiędzy wami nie istnieje już nic prócz sprzeczek oraz stałych oskarżeń, prawdopodobnie nie uda się odratować relacji. Rozwód jest zdrowym ruchem, jeśli faktycznie zależy nam na szczęściu i swoim, i drugiej osoby. Tymczasem to nie tylko skończenie związku małżeńskiego, lecz też góra ustaleń i układów. Dlatego dobrze, jeżeli u naszego boku stoi kompetentny prawnik kielce rozwody. Radosław Krakowiak prowadzi nagradzaną kancelarię, która zajmuje się tylko kwestiami rozwodowymi. Na własnej stronie podaje wskazówki, jakie warto mieć w pamięci przed pierwszym spotkaniem. Nie wyszukamy tam wyceny, gdyż ta jest każdorazowo inna – w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwód Płock »

  Kancelaria Radców Prawnych Popowska Piechowicz umiejscowiona jest w Płocku. Usługi jakie proponuje to pomoc prawna dla klientów prywatnych i firm, z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego, spadkowego, a także sprawy rozwodowe, podział majątku, windykacja czy prowadzenie mediacji. Dodatkowo, zespół Kancelarii Prawnej Płock, służy także kompleksowym doradztwem, oferuje opcję przygotowywania pism procesowych, wystawia opinie prawne i prowadzi sprawy sądowe w mieście Płock oraz w całym kraju, współpracując z innymi prawnikami i radcami prawnymi.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat lublin »

  Kredyty frankowe miały okazać się wielką pomocą dla wszystkich Polaków. Okazało się jednak, iż dla sporej ilości naszych rodaków mogły okazać się łatwą drogą do niniejszego, żeby wpaść w wielkie problemy finansowe. Wszystko to poprzez nieuczciwe postępowanie placówek bankowych. Potrzeba walczyć o własne. O prawdę oraz należne pieniądze. Pomóc Wam w takim może dobry adwokat, jaki zna się kredytach frankowych. Jeśli niniejszy prawnik jest poprzez Was poszukiwany, to serdecznie zapraszamy do skorzystania spośród usług kancelarii prawniczej, jakiej siedziba mieści się w Lublinie. Z naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, lecz również okolicznych miejscowości. Dobry adwokat Lublin na pierwszym miejscu zawsze będzie stawiał dobro swych klientów. Zajmujemy się również wieloma innymi kwestiami, jak choćby prawem cywilnym, czy jeszcze odszkodowaniami, prawem rodzinnym. Warto umówić się na spotkanie osobiste, to dzięki temu prawnik będzie mógł poświęcić Wam indywidualnie czas, zapoznając się spośród Waszą sprawą. Potrzeba obdarzyć nas zaufaniem.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rozwodowa NMB z Poznania »

  Kancelaria Rozwodowa z Poznania działa na rynku od wielu lat. Nasza kancelaria ukierunkowana jest w dziedzinie z zakresu prawa rodzinnego, a przede wszystkim w rozwodach. Do obowiązków sprawowanych przez Kancelarię poza wymienionymi powyżej są sprawy majątkowy, sprawy związane z alimentami, sprawy związane z władzą rodzicielską, pochodzeniem dziecka czy adopcję i kuratelą i wiele innych. Nasza kancelaria tworzy wykwalifikowanych i profesjonalnych prawników. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa a także pełne zaangażowanie. Zapewniamy pełen profesjonalizm naszego zespołu, co pozwala, że klient czuje się w pełni chroniony. Staramy się wskazać naszym Klientom możliwie najlepsze rozwiązania na każdym etapie prowadzenia sprawy. Doręczamy konkretne i praktyczne porady prawne, które pomogą w rzeczywisty sposób klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szerszeń | Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Adwokat jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik odbył aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Rzetelna obsługa przedsiębiorców dotyczy, m. in. kompleksowego doradztwa prawnego, przygotowywania i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu zadowalających wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat zapewnia całkowite zaangażowanie w każdą sprawę oraz fachowość. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co gwarantuje występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na obszarze całej Polski.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jędrzejów »

  W społeczeństwie musi być ład. Bez niego nic nie będzie funkcjonować tak jak powinno. Każde państwo ma ściśle określoną strukturę. Ludzie nierzadko nie zdają sobie sprawy spośród tego, że chociażby najdrobniejsze niedopatrzenie może doprowadzić do wielu poważnych konsekwencji. Przeto podstawą jakiegokolwiek kraju jest prawo. Ono mówi co wolno, a co także nie. Dzięki niemu również można dochodzić sprawiedliwości. Chociaż trzeba mieć właściwego obrońcę. Tę funkcję sprawuje prawnik. Zalecamy wejść na stronę elektroniczną: adwokatpakula. pl oraz zaczerpnąć spośród występującej tam oferty. adwokat Jędrzejów Olga Pakuła ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach. Doświadczenie uzyskała w czasie pracy w kancelarii adwokackiej, a ponadto praktyk w prokuraturach albo sądach. Kancelaria mieści się w Jędrzejowie, lecz aczkolwiek usługi są świadczone w całym kraju, a zwłaszcza w województwie świętokrzyskim. Można skontaktować się dzwoniąc, drogą mailową, ewentualnie za pomocą formularza. Wszelakie dane kontaktowe opublikowano na wyżej podanej stronie w zakładce kontakt.

  Data dodania: 05 09 2022 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3